Erespeld voor Christa van Egmond-Rabenalt en Jolanda Rademaker-Stoel

Dinsdag 6 oktober 2020

Maandag 5 oktober om 20.00 uur reikte burgemeester Marcel Delhez de gemeentelijke Erespeld uit aan mevrouw C. (Christa) van Egmond-Rabenalt (67) en mevrouw S.J. (Jolanda) Rademaker-Stoel (57). De uitreiking van deze gemeentelijke onderscheidingen vond plaats tijdens een werkoverleg van Wereldwinkel Veldhoven.

Mevrouw van Egmond-Rabenalt was van oktober 2003 tot oktober 2020 vrijwilligster bij de Wereld Winkel in Veldhoven. Ze heeft zich dus 17 jaar ingezet als vrijwilligster in onze gemeente. Mevrouw Rademaker-Stoel was van 2004 tot oktober 2020 vrijwilligster bij de Wereld Winkel en heeft zich 16 jaar ingezet als vrijwilligster in onze gemeente.

Waardering inzet

Vrijwilligers zijn onmisbare schakels binnen onze samenleving. De gemeente is trots op haar vrijwilligers en waardeert hun actieve inzet voor de Veldhovense gemeenschap enorm.

Meer nieuws

RSS feed

Abonneren op de RSS feed Nieuwsberichten van de gemeente Veldhoven

Hoe tevreden bent u over deze pagina van de website?

Doe mee aan het onderzoek