Primeur voor Habraken: Veldhoven van start met Bravoflex
Maandag 23 maart 2026
De eerste Bravoflex halte in Veldhoven is vorige week officieel in gebruik genomen op Habraken. Met Bravoflex reizen inwoners sinds maart op aanvraag binnen en vanuit Veldhoven. Het gaat om korte ritten naar belangrijke overstaphaltes. Ideaal voor plekken waar de bus minder vaak rijdt of niet komt.
Nieuwe Bravoflex-haltes in onze gemeente
Naast Habraken zijn er haltes op:
- Banstraat
- Nieuwe Kerkstraat
- Grote Vliet
- Witvenseweg
- Zandoerle
Vanaf deze haltes brengt Bravoflex u naar de overstaphaltes in Veldhoven: NH Koningshof en het Máxima Medisch Centrum (MMC). Daar kunt u met een lijnbus verder reizen.
Ritten boeken
U kunt nu uw ritten boeken op drie manieren:
- Via de app Bravoflex Oost
- Via de website van bravo.info/bravoflex
- Telefonisch via 088 - 076 0000 (minimaal 1 uur van tevoren)
Hoe werkt Bravoflex?
Bravoflex is vervoer op aanvraag. Het rijdt zonder vaste route of dienstregeling. Een taxi of busje haalt u op bij een Bravoflex halte in uw buurt en brengt u naar een OV knooppunt. Kinderen tot en met 11 jaar reizen gratis mee met een betalende volwassene. U betaalt met iDEAL of met uw pinpas in de bus.
Toegankelijk en duurzaam
Met Bravoflex blijft Veldhoven goed bereikbaar voor werk, school, zorg en vrije tijd. De provincie Noord Brabant werkt hiermee aan toegankelijk en duurzaam vervoer voor iedereen. Meer weten? Ga naar bravo.info/bravoflex.
Abonneren op nieuwsberichten
- U kunt zich abonneren op de nieuwsberichten op deze website via een RSS-feed. Om zo'n feed te kunnen lezen, heeft u een RSS-reader nodig. Via de RSS-reader kunt u zich dan abonneren op de RSS feed Nieuwsberichten van de gemeente Veldhoven
- U kunt het gemeentenieuws (nieuwsberichten, bekendmakingen en themapagina’s) lezen in het Veldhovens Weekblad en op www.veldhovensweekblad.nl. Op deze website kunt zich abonneren op een wekelijkse e-mailservice van het Veldhovens Weekblad. Oudere publicaties kunt u daar teruglezen in het krantenarchief.
